اخبار

نتایج آزمون دوره‌های فراگیر ارشد دانشگاه‌ پیام نور و دانشگاه آزاد اعلام شد

نتایج آزمون دوره‌های فراگیر (دانش پذیری) دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اعلام شد

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی آزمون ورودی دوره‌های دانش پذیری کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش پرمگ، دکتر حسن مروتی اظهار کرد: اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره های دانش پذیری کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور (نوبت بیست و دوم) مهر ماه سال ۱۴۰۱ و دانشگاه آزاد اسلامی (نوبت اول) در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

داوطلبان شرکت کننده در این آزمون‌ها می توانند نتیجه آزمون خود را در این لینک https://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=6&id=7953 مشاهده کنند.

پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های دانش پذیری کارشناسی ارشد برای آگاهی دقیق از تاریخ، چگونگی ثبت نام و نیز مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لازم است از روز سه شنبه ۸ شهریور ۱۴۰۱ به پایگاه های اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد مراجعه کنند.

دانشگاه پیام‌نور: به نشانی http://pnu.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی: مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی https://sanjesh.iau.ir

بدیهی است: عدم اقدام به موقع برای ثبت نام بمنزله انصراف قطعی از تحصیل آنان تلقی می شود.

تذکرات مهم:

۱. داوطلبانی که هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه پیام نور و هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می‌گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می‌توانند در یکی از کدرشته ‌محلهای قبولی ثبت‌نام کنند و به عبارتی مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولی نیستند در غیر این صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد.

۲. همه پذیرفته شدگان به شرط اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی مورد تایید حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته قبولی خود هستند.

۳. همه پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر نسبت به ثبت نام در موسسه محل قبولی خود اقدام کنند. ثبت نام بموقع پذیرفته شدگان در زمان مقرر به منزله انصراف از تحصیل در کد رشته محل ذیربط تلقی می‌شود.

۴. پذیرفته شدگان مرد لازم است با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ مندرج‌ در دفترچه‌ راهنمای‌ ثبت نام و انتخاب رشته آزمون ورودی دوره های فراگیر تحصیلات تکمیلی (دانش پذیری کارشناسی ارشد) مهر ماه سال ۱۴۰۱ واجد شرایط لازم بوده و گواهی مربوط به دانشگاه محل قبولی ارائه دهند.

۵. نظر به اینکه در دستورالعمل ثبت‌نامی ابلاغ شده تا از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از طرف متقاضیان به این سازمان باشد) هستند، صرفاً ثبت‌نام موقت و مشروط بعمل آید، لذا ضرورت دارد این دسته از پذیرفته‌شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کرده و مدارک لازم را به آنجا ارائه کنند تا ثبت‌نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسی لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد.

متقاضیانی که دارای مغایرت معدل هستند باید وضعیت نهایی خود را حداکتر تا پایان آذر ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری کرده و از مراجعه به سازمان سنجش آموزش کشور جداً خودداری کنند.

در هر مرحله‌ از پذیرش (ثبت‌نام‌، پذیرش و یا هنگام‌ تحصیل‌)، چنانچه‌ مشخص‌ شود که‌ متقاضی حقایق‌ را کتمان‌ کرده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نیست، قبولی‌ وی‌ لغو و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.

متقاضیان درصورت لزوم میتوانند سوال یا سوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان به نشانی https://request.sanjesh.org و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ نیز در میان بگذارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا