اخبار

لازم است به مسائل کارگران شاغل و بازنشسته شهرستان ساوه رسیدگی شود

نماینده مردم ساوه و زرندیه: لازم است به مسائل کارگران شاغل و بازنشسته شهرستان ساوه رسیدگی شود

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۷۰ درصد جمعیت ساکن در شهرستان ساوه را کارگران شاغل و بازنشسته تشکیل می دهند که در زمینه دستمزدها و معیشت دارای مشکلاتی هستند، از این رو لازم است به مسائل این قشر زحمتکش رسیدگی شود.

به گزارش پرمگ، حجت الاسلام محمد سبزی در برنامه بازدید حمید رضا ملکی (دبیر ستاد مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت) از چندین واحد تولیدی خودروسازی و مواد غذایی در ساوه اظهار کرد: دولت و مجلس باید در تصمیم گیری های خود این نکته مهم را مدنظر قرار دهند زیرا توسعه هرچه بیشتر صنعتی مستلزم رفع این مشکلات است.

وی تصریح کرد: معتقدم که دولت سیزدهم با توجه به وجهه مردمی که دارد باید به جای پاروزنی، نقش سکانداری را در زمینه سیاست گذاری، تسهیل گیری و تنظیم امور داشته باشد. دولت می تواند با بهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی درزمینه اتخاذ تصمیمات و همچنین توزیع منابع مالی مانند سرمایه در گردش، نسبت به مردمی سازی اقتصاد اقدام کند.

وی همچنین افزود: توجه به نزدیکی شهرستان های ساوه و زرندیه به پایتخت و وجود صنایع بزرگ در این مناطق، سفر وزرای مربوطه و معاونین آنها به سهولت می تواند انجام شود و با شنیدن سخن صنعتگران و اشراف به مشکلات، می توانند این موارد را در تصمیم گیری و سیاست‌گذاری های خود اعمال کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا