اخبار

فراخوان عضو گیری کانون طلاب و دانش آموختگان فناوری اطلاعات

 فراخوان عضو گیری کانون طلاب و دانش آموختگان فناوری اطلاعات

دبیر ستاد راهبری فناوری حوزه علمیه از فراخوان عضو گیری کانون طلاب و دانش آموختگان عرصه فناوری اطلاعات حوزه خبر داد.

به گزارش پرمگ، دبیر ستاد راهبری فناوری‌های هوشمند حوزه‌های علمیه در این رابطه اظهار کرد: هدف اصلی ما حفظ و تقویت ارتباط با حوزویان توانمند در عرصه فناوری اطلاعات می باشد که با توجه به توسعه و گسترش تصاعدی این عرصه در جوامع کنونی و وجود فرصت ها و تهدیدهای شایان توجه، به مقوله ای مهم خصوصا برای حوزه علمیه و اهداف فرهنگی، اجتماعی و تمدنی آن تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: پشتیبانی و حمایت علمی معنوی از طلاب و دانش آموختگان عرصه IT متناسب با نیازها و امکانات، ارتباط موثر دانش آموختگان حوزوی عرصه فناوری اطلاعات با یکدیگر و با حوزه علمیه، ترویج روحیه همگرایی، هم‌افزایی، تعاون و ارتقای توانمندی های شغلی در دانش آموختگان، حفظ و استمرار پویائی و نشاط علمی، فرهنگی و اجتماعی دانش آموختگان از دیگر اهداف و نتایجی است که در این مسیر به دنبال آن هستیم و امیدواریم با حضور پر شور طلاب و نیز حمایت و توجه نهادهای متولی به این اهداف دست پیدا کنیم.

محمد رضا قاسمی افزود: در واقع این تشکل حوزوی پذیرای حضور تمامی طلاب و دانش آموختگان توانمند و علاقمند به IT می باشد و طلاب محترم دارای کد رسمی یا ارتباطی با مرکز مدیریت حوزه های علمیه می توانند با عضویت در مجمع عمومی، از برنامه ها و خدمات این کانون بهره مند شوند.

وی گفت: در حال حاضر رویکرد ما فعالیت ذیل سه کارگروه علمی و پژوهشی، فرهنگی و تبلیغی، و کارگروه خدمات اجتماعی می باشد که طلاب گرامی حسب دغدغه و توانمندی خود می توانند در این کارگروه ها به فعالیت بپردازند.

طلاب و دانش آموختگان محترم می توانند تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۲، با مراجعه به سایت ITSETAD.IR نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند. پس از این مرحله عزیزان کانون برای ارتباطات بعدی با ایشان در تماس خواهند بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا