آموزش و ترفند

توی تلگرام ریپورت شدم چیکار کنم؟

ریپورت تلگرام
ریپورت شدن در تلگرام

توی تلگرام ریپورت شدم چیکار کنم ؟

سرویس تکنولوژی مجله فارسی پرمگ: این سوال خیلی هاست، نمیدانند به چه دلیل ریپوت شدند و چگونه این مشکل را حل کنند. امروز در این مقاله  ما به راه حل هایی برای رفع ریپورت شدن در تلگرام میپردازیم.

ریپورت شدن چیست؟

این مشکل که شاید برای شما نیز پیش آمده باشد بدینگونه است که وقتی برای فردی که شماره اش در گوشی شما سیو نیست پیام بدهید پیام برای او ارسال نمیشود و شما با اخطار Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment مواجه میشوید که میگوید متاسفم،شما در حال حاضر فقط میتوانید به افرادی پیام دهید که در مخاطبین شما هستند.

مسئولان تلگرام چه میگویند؟

دلیل ارسال نشدن و راه حل این مشکل از زبان تلگرام:

“هنگامی که کاربران پیام ناخواسته ای را از آکانت تلگرام به ما گزارش میدهند،ما محدودیت هایی را اعمال میکنیم:حساب گزارش شده فقط میتواند به افرادی پیام ارسال کند که شماره ی او را به عنوان مخاطب در گوشی ذخیره کرده باشد”.

راه حل رفع ریپورت تلگرام

این بدان معنیست که اگر شما تصادفاً با افرادی که نمیشناسید ارتباط برقرار کنید و پیامی برایش ارسال کنید ممکن است توانایی انجام دادنش را در آینده از دست بدهید.

راهکاری که ما به صورت موقت برای کاربران ارئه می دهیم این است که از محیط سکرت چت برای ارسال پیام استفاده نمایند (روی اسم کسی که میخواهید با او چت کنید کلیک کرده و سپس بر روی گزینه start secret chat کلیک کنید )  با این کار میتوانید با هرکسی به راحتی به گفتگو بپردازید.همچنین با اندکی صبر در حدود ۷ روز و عدم چت با مخاطبین ناشناس اکانت شما به حالت قبل باز میگردد.

برای اطمینان بیشتر ما توسط یک شماره مجازی بررسی های لازم را انجام داده ایم و شماره پس از اسپم شدن با رعایت عدم ارسال پیام های زیاد و همچنین عدم گفتگو با افراد ناشناس پس از گذشت حدود ۷ روز به حالت عادی بازگشت.

اگر پس از هفت روز مشکل ما حل نشد چیکار کنیم؟

اگر احیانا به احتمال ده درصد ، پس از هفت روز مشکل ریپورت شدن شما حل نشد بهتر است این کار را انجام دهید:
در سایت اصلی تلگرام جهت حل این مشکل بیان شده ایمیلی با موضوع spam به آدرس ایمیل abuse@telegram.org ارسال نمایید.
متن ایمیل را میتوانید اینگونه تنظیم کنید و در آن شماره تلفن همراه خود به همراه کد +۹۸ اضافه نمایید.

متن درخواست رفع ریپورت تلگرام

Can’t send messages to non-contacts

When users report unwanted messages from a Telegram account, we apply a limit: Reported accounts can only send messages to people who have their number saved as a contact.

This means that if you randomly contact people you don’t know and send them annoying messages, you may lose the ability to do so in the future.

If you think that this limit was applied to your account wrongly, please send us a message at abuse@telegram.org — don’t forget to mention SPAM in the subject line. Please include the phone number you use on Telegram in international format in your message

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا